czwartek, 16 lutego 2017

Ognioodporne naczynie ceramiczne GOES BBQ

Nieważne, czy na palniku gazowym, fajerce, czy bezpośrednio na grillu. Ważne, że można postawić bezpośrednio na ogniu. Ognioodporne naczynia ceramiczne. Grillujemy, smażymy lub dusimy. 


Naczynia grillowe  RÖMERTOPF® GOES BBQ wykonane zostały z ognioodpornej ceramiki, która się szybko nagrzewa i długo utrzymuje ciepło. Dno formy wyposażone jest w ruszt grillowy. Posiada szerokie uchwyty i krawędzie umożliwiające bezpieczne trzymanie naczynia. Dzięki grubej, ochronnej glinianej ścince naczynia, możliwe jest delikatne grillowanie. Praktyczne, wygodnie i wielofunkcyjne. W naczyniu, które stoi bezpośrednio na rożnie grilujemy mięso, kiełbasę, warzywa. A oprócz tego przyrządzimy wieloskładnikowe potrawy.


Glazura naczynia w kolorze antracytowym jest przeznaczona do kontaktu z żywnością i nie ma wpływu na smak potraw. Wszystkie artykuły serii RÖMERTOPF® GOES BBQ można stosować na grillu, w rożnie elektrycznym, grillu kulistym, w piekarniku, jak i również na elektrycznej płycie grzewczej lub palniku gazowym. Naczynia nadają się również do stosowania w kuchenkach mikrofalowych.Produkty z serii BBQ nie wymagają uprzedniego moczenia w wodzie, tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych garnków rzymskich RÖMERTOPF®

Wszystkie formy BBQ po użyciu myjemy ręcznie lub w zmywarce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz